Oddělení prodeje: Tel.: 222 220 211 | E-mail: info@elfnet.cz

Novinky

Pozvánka na veletrh FS Days 2014

8. září 2014

Elfnet Group, s.r.o. Vás srdečně zve na prezentaci naší společnosti,...

Mezinárodní výstava MIPS-2014

16. květen 2014

V období 14.04. – 17.04.2014 se ruská společnost „Metakom” zúčastnila...

Jarní sleva 10% na realizaci proj...

7. březen 2014

Nastalo jarní období a ani naše společnost Elfnet Group, s.r.o....

Novinky na E-mail

Služby

Zabezpečovací systémy jsou určeny zejména k zajištění bezpečnosti a ochrany (v kombinaci s kamerovými systémy) a tím pádem se hodí pro firemní zákazníky i pro domácnosti.

Služby jsou vždy koncipovány a odborně navrhovány podle individuálních potřeb zákazníka, při zachování příznivé ceny a nabídkou minimální přidané hodnoty, a zpravidla zahrnují:

  • • Návrh a projektování bezpečnostního systému
  • • Dodávka a instalace zabezpečovacích komponentů, popř. oživení systému
  • • Zkušební provoz systému
  • • Záruční i pozáruční servis a pravidelné revize (výchozí i periodické)
  • • Údržba systému

Analytické, projekční a instalační práce jsou poskytovány v celé škále existujících segmentů, buď samostatně, nebo kombinovaně do systémů ochrany nebo jako součást komplexních integrovaných bezpečnostních služeb s využitím všech dostupných technologií pro tyto oblasti:

Zabezpečovací systémy – EZS

Jsou základem důsledného a komplexního zabezpečení objektů a majetku, zajistí včasné upozornění na vniknutí do objektu. Lze je kombinovat s prvky mechanického zabezpečení, požární signalizace i kamerového systému.

Požární signalizace – EPS

Jsou nedílnou součástí nových staveb, kde je přímo její přítomnost předepsána zákonem. Slouží k včasnému zachycení vzniku požáru a při poplachu systémy uzavírají, nebo naopak otvírají různé dveře, zajišťují odvětrání únikových prostor apod.

Kamerové systémy – CCTV

Jsou podstatnou součástí komplexního zabezpečení objektů a ochrany osob a majetku. Instalují se v objektech všech velikostí, zajišťují nepřetržitou ochranu, pracují pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Kontrola přístupu – ACS

Přístupové systémy postupně nahrazují klasické klíče a zámky všude tam, kde je potřeba identifikačním systémem zabezpečit vstup do místnosti, oddělení nebo budovy. Při jejich použití odpadá nutnost nosit s sebou klíče.

Mechanické a elektromechanické zábranné systémy – MZS

Řadí se sem tzv. netradiční prostředky, jako jsou vjezdové závory, automatická vrata, osobní turnikety, propouštěcí branky, trezory apod. Z hlediska zvýšení bezpečnosti by měly být kombinovány s ostatními druhy ochrany, vzájemně se s nimi doplňovat a navzájem se podporovat.

Domácí telefony a videotelefony – DT

Domovní videotelefony s obrazovkou zobrazující záměr z kamery umístěné u vchodových dveří jsou nejnovějším prvkem zabezpečení domu. Jsou nenahraditelným pomocníkem, který majiteli bytu či domu umožňuje vizuální kontrolu osob před vchodovými dveřmi a poskytuje možnost otevírat vchodové dveře.

Inteligentní bezpečnostní systémy – ISS

Jsou inteligentním řešením automatizované videoanalýzy se specifickými pokročilými funkcemi – rozpoznávání registračních značek, analýza plynulosti a dopravních nehod, zaznamenávání a rozeznání obličejů apod. Lze je používat samostatně nebo jako součást zabezpečovacích systémů (přístupové a kamerové systémy).

Copyright © 2013. All Rights Reserved.