Oddělení prodeje: Tel.: 222 220 211 | E-mail: info@elfnet.cz

Novinky

Pozvánka na veletrh FS Days 2014

8. září 2014

Elfnet Group, s.r.o. Vás srdečně zve na prezentaci naší společnosti,...

Mezinárodní výstava MIPS-2014

16. květen 2014

V období 14.04. – 17.04.2014 se ruská společnost „Metakom” zúčastnila...

Jarní sleva 10% na realizaci proj...

7. březen 2014

Nastalo jarní období a ani naše společnost Elfnet Group, s.r.o....

Novinky na E-mail

Partneři

securella_logo.jpg Securella.UK s postavením dodavatele na kamerové systémy, přístupové panely a tlačítka, detektory pohybu, elektromagnetické zámky apod. od špičkových zahraničních výrobců zabezpečovacích systémů.
Metakom_logo.jpg Metakom patří mezi přední výrobce zaměřující se na vývoj a výrobu antivandálních systémů dveřní komunikace a kontroly přístupu.
iss_logo.jpg ISS má bohaté zkušenosti v celém spektru inteligentních bezpečnostních systémů s řešením videoanalýzy obrazu se specifickými pokročilými funkcemi – rozpoznávání registračních značek, zaznamenávání a rozeznávání obličejů, analýza plynulosti a dopravních nehod apod.
Dals_logo.jpg Dals jako průkopník a profesionální výrobce spolehlivých a inovativních kamerových systémů – analogových a IP kamer, DVR a NVR zařízení.
LILIN_logo.jpg LILIN je celosvětový uznávaný výrobce kamerových systémů se specializací na vývoj a uplatnění Full HD IP kamer v zabezpečovacích systémech.
Bira_logo.jpg Bira Trade se specializuje na výrobu a distribuci elektrických otvíračů, elektromagnetických a skříňových zámků, dveřních kování a doplňků.
Copyright © 2013. All Rights Reserved.