Oddělení prodeje: Tel.: 222 220 211 | E-mail: info@elfnet.cz

Novinky

Pozvánka na veletrh FS Days 2014

8. září 2014

Elfnet Group, s.r.o. Vás srdečně zve na prezentaci naší společnosti,...

Mezinárodní výstava MIPS-2014

16. květen 2014

V období 14.04. – 17.04.2014 se ruská společnost „Metakom” zúčastnila...

Jarní sleva 10% na realizaci proj...

7. březen 2014

Nastalo jarní období a ani naše společnost Elfnet Group, s.r.o....

Novinky na E-mail

4. Systém domácích telefonů (DT)

Domácí telefony jsou moderní součástí komunikace a kontroly vstupu do domu, bytů a rozsáhlých objektů. Všechny prvky jsou antivandálního provedení – určeny tedy pro venkovní použití, odolné proti vodě. V současnosti prvky Metakom neumožňují zapojení interkomu.

A) RD (předpokladem je jeden účastník)

Slouží k vyzvánění na jednotlivé elektrické vyzváněče, s možností audio a video komunikace.

 • 1x Antivandalní tlačítkový panel pro 1 účastníka
  • Po zmáčknutí tlačítka na tlačítkovém panelu dochází k elektronickému vyzvánění na domovním telefonu/videomonitoru. Panel obsahuje vestavěnou kameru pro možnost video komunikace.
 • 1x Videomonitor
  • Slouží pro provoz dveřních vstupů, nabízí jednoduché a účinné řešení pro kontrolovaný přístup osob do objektu a monitorování situace před vchodem do domu, možnost automatického zapnutí monitoru při volání účastníka, otevření dveřního zámku bez přerušení hovoru, zobrazení videa z připojených kamer, nastavitelná hlasitelnost vyzvánění a reproduktoru.
 • 1x Domovní telefon
  • Pomocí tlačítka umožňují dálkové odemykání dveřního zámku s možností audio/video komunikace.
 • 1x Napájecí zdroj
  • Umožňuje napájení systému domácích telefonů.

Sestavu je pak možné dále rozšiřovat o prvky jako je externí videokamera, odchodová tlačítka a snímače, kontaktní/bezkontaktní přívěšky a karty rozbočovač, který slouží pro více paralelních telefonů vjednom bytě.

B) Bytové jednotky (předpokladem je více účastníků)

Systém je vhodný pro většinu panelákových domů s celkovým počtem uživatelů nepřevyšující číslo 20. Systém zajišťuje analogovou komunikaci, s možností rozšíření na video komunikaci. U vstupu je tlačítkový panel, u uživatele v bytě je domovní telefon.

 • 1x Antivandalní tlačítkový panel pro 20 účastníků
  • Po zmáčknutí tlačítka na tlačítkovém panelu dochází k elektronickému vyzvánění na domovním telefonu účastníka s obousměrnou hlasovou komunikací s návštěvníkem. Panel obsahuje vestavěnou kameru pro možnost video komunikace (předpokladem instalace videomonitoru na straně účastníka).
 • 6x Domovní telefon
  • Pomocí tlačítka umožňuje dálkové odemykání dveřního zámku s možností audio komunikace účastníka s návštěvníkem
 • 1x Napájecí zdroj

Systém lze rozšířit o prvky, jako jsou externí videokamera, antivandální panel pro jmenovky, videomonitor, kontaktní/bezkontaktní přívěšky a karty.

Do sestav není zahrnutý montážní materiál, jeho cena a dodání je individuální až pro konkrétní místo instalace.

Hledáte-li systém domácích telefonů pro velký počet účastníků (nepřevyšující počet 999), např. panelové a činžovní domy, administrativní a kancelářské budovy apod., obraťte se na nás, navrhneme a připravíme individuální řešení na míru!!!

Na vyžádání je možné dodat různé typy verzí tlačítkových panelů pro více účastníků (nepřevyšující počet 999) s verzí pro kontaktní čipy, či s podporou elektromagnetických zámků, dále s již vestavěnou videokamerou, nebo lze k nim dodatečně připojit externí kameru. Při sdělení Vašich konkrétních požadavků Vám ochotně poradíme s výběrem a zpracujeme odpovídající sestavu systému domácích telefonů.

U všech dodávaných produktů (bod 1-4) nabízíme instalaci, údržbu a servis, neváhejte a kontaktujte nás (viz Kontaktujte nás).

dt

Copyright © 2013. All Rights Reserved.